Hakkımızda

Firmamız akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren Konya’nın en köklü kuruluşlarından biridir. İlk olarak şimdiki adı Arslanlı kışla mahallesi olan bölgede MOBİLOİL SOCONY – VACUUM bayisi olarak, o zamanlar nakliyesi kara trenle yapılan ve aydınlatma amaçlı kullanılan gaz yağı satışı ile sektörde faaliyetine başlamıştır. İlk akaryakıt istasyonunu 1948 yılında hizmete açan firmamız o günden bugüne tecrübesiyle, sektörde hızla değişen ve gelişen, yeniliklere ayak uyduran, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışından ödün vermeden ve en önemlisi hizmet sektöründe bir asır’a dayanan tecrübesiyle ‘’ En Büyük Patron Müşteridir ‘’ anlayışıyla yoluna devam etmektedir. Bugün için Şirketimiz bünyesinde faaliyet gösteren dört adet akaryakıt istasyonumuz bulunmaktadır. Bu istasyonlarımızda da petrol sektörünün lider kuruluşlarıyla işbirliği yapılmaktadır.


Bayisi olduğu dağıtım şirketlerin, taşıtmatik ve ATS sistemlerinin kurulum ve montajında yetkili olan şirketimizin, sektörün olmazsa olmazı Madeni Yağlar kısmında da son derece başarılı çalışmaları vardır. BP CASTROL Madeni Yağlar KONYA / KARAMAN / AKSARAY ve AFYON Bölge distribütörlüğünü de elinde bulunduran şirketimiz, kısa süre önce de akü sektöründe kalitesini ispatlamış VARTA aküleriyle işbirliğine giderek bölge bayiliğini almış ve hizmetlerine bir yenisini daha eklemiştir.


Şirketimiz, Konya’nın tanınmış simalarından Ekrem Coşkun’un 2013 yılında "Ne Yediğini Bilmek Herkesin Hakkı" sloganıyla faaliyetini başlattığı ve büyük emekler harcayarak başta Konya ve daha sonra Türkiye’de markalaşma yoluna giren Ekrem Coşkun Döner markasını 31.03.2017 tarihi itibari ile marka kullanım hakları ve tescilini alarak gıda sektörüne girmiştir.


Beklentilerin ötesinde hizmet sloganı ile faaliyet gösterdiği her sektörde yer alan şirketimiz, bundan sonra da Ekrem Coşkun Döner markası ile kusursuz hizmet, yüzde yüz güven ve önce insan sağlığı ilkesiyle müşterilerimize hizmet etmeye devam edecektir.


Saygılarımızla
YILMAZ PETROL TİCARET A.Ş.