Kamuoyuna Duyrulur

Kamuoyuna Duyrulur

2013 yılında ‘’Ne Yediğini Bilmek Herkesin Hakkı’’ sloganıyla çıkmış olduğumuz lezzet yolculuğumuzda; sektörümüzün olmazsa olmazı olan kalite, lezzet ve fiyat üçlüsünü kendimize ilke edindik ve halkımızın %100 hilesiz, %100 yaprak et döner yemesi için az kazanalım, sürümden kazanalım mantığı ile var gücümüzle çalışmaktayız. ‘’Ekrem Coşkun Döner’’ markası, Ekrem Coşkun’a ait olup, markanın herhangi bir ortaklık yapısı bulunmamaktadır. Şu anda yaptığımız yatırımların tamamını, kendi öz sermayemiz ile yapmaktayız. Şirket politikamız gereği kalite ve hizmetin tamamen kendi kontrolümüzde olmasını istedik ve mevcut franchising şubelerimizi destekleyerek, yeni franchising vermeme kararı aldık. Yeni geliştirdiğimiz Express projeler ile işletme maliyetlerini düşürüp, self servis modeline geçilerek, kaliteli dönerimizi her bütçeye uygun bir hale getirdik. Yakında açılacak olan Kadıköy, Antalya ve Bursa şubelerimiz ile mevcut şube sayımızı 17 ye çıkararak, Türkiye geneline bu lezzet dalgasını yaymaya başladık. Konya’nın ve Türkiye’nin en güvenilir markası olan Torku işbirliği ile büyümeye devam edeceğiz.
Markamıza olan ilginize, sevginize ve desteklerinize teşekkür eder, saygılar sunarız

EKREM COŞKUN DÖNER

 

Şubelerimiz:
Konya Merkez – Zafer – Bosna – Sökerzade – Isparta Merkez – Antalya Defterdarlık – Bursa Görükle – İstanbul Kadıköy – Eskişehir Üniv. Cad.


Franchising Şubelerimiz:
İstanbul Beylikdüzü Migros Avm - Denizli - Kütahya - Afyon Park Afyon Avm – Karaman- Antalya Lara - Antalya Konyaaltı - Aksaray